כל הקטגוריות
Hunan Huacheng Biotech, Inc.
בית> אודות  > פּרוֹפִיל

פּרוֹפִיל פּרוֹפִיל

פּרוֹפִיל

חֲדָשׁוֹת
חֲדָשׁוֹת

חֲדָשׁוֹת

אחריות חברתית אחריות חברתית

אחריות חברתית

פטנט פטנט

פטנט

Hunan Huacheng Biotech, Inc. המומחה המוביל לפתרון ממתיק פירות נזיר להפחתת סוכר

Headquartered in Changsha High-tech Zone, Hunan Province, Hunan Huacheng Biotech, Inc. was founded in 2008, and it was awarded National High-tech Enterprise and one of the top 10 leading suppliers of Plant Extracts in China. Certified by NSF-cGMP, it is also one of the Eight Initiators of Chinese Plant Extract Industry Alliance, the Constructor of Monk Fruit Extract Industry Standard, and 100 Excellent Entrepreneur in Changsha on the 30th Anniversary of the Establishment of National High-Tech Industrial Development Zone.


Hunan Huacheng Biotech., Inc. הקימה מערכת ניהול איכות מלאה, ועברה אישורי BRC, NSF-cGMP, Non-GMO, FDA-GRAS, ISO9001, ISO22000 (HACCP), SC, KOSHER, HALAL ועוד אישורים בינלאומיים סמכותיים. 


כדי להבטיח פרי בריא, מתוק וירוק, Huacheng קבע את בסיס השתילה שלו בלב קו הרוחב 25-30 מעלות צפון. תוך שימוש בטכנולוגיית המיצוי, ההפרדה והטיהור המתקדמת ביותר, כל פרי נזיר מלא ברעננות שהעניק הטבע. Huacheng היא החברה הראשונה בעולם שהרחיבה בהצלחה את אזור השתילה של פרי הנזיר מגווילין להונאן, ג'יאנגשי ואזורים נוספים. השטח החדש שפותח מתאים לשתילה של 6 מיליון דונם, שיש בו שרשרת תעשייתית שלמה משולבת אנכית של פרי נזיר מתרבית רקמה של שתילי פרי, שתילה, מו"פ ותמיכה טכנית, מיצוי וייצור, פיתוח מקיף וניצול מיצוי; מחקר ופיתוח פורמולות של סוכר תחליפי, יישום של מוצרים סופניים למיחזור שריפת פירות ודשן ביולוגי.


נכון לעכשיו, מרכז מו"פ Huacheng מובל על ידי דוקטורט. צוות עם ניסיון עשיר בתעשייה בארצות הברית. ישנם יותר מ-40 חוקרים מדעיים, כולל קבוצה של 4 רופאים ויותר מ-10 מאסטרים. במשך זמן רב, החברה ביצעה שיתוף פעולה מעמיק עם מוסדות מחקר מקומיים ומוצרים טבעיים ידועים כמו המרכז הלאומי לחקר טכנולוגיה של הנדסת ניצול של רכיבים פונקציונליים צמחיים של האוניברסיטה החקלאית של הונאן, אוניברסיטת מרכז דרום, אוניברסיטת הונאן של רפואה סינית מסורתית וכו'.


Huacheng הוא המומחה המוביל בעולם בתמצית פירות נזיר, המספק פתרון להפחתת סוכר. המשימה הקדושה שלנו היא להביא את המתוק הטבעי הטהור, אפס קלוריות ובריא לכולם. אנו מקווים ליצור שותפות אסטרטגית עם חברות נוספות בתחום המזון, המשקאות, הבריאות והרוקחות.


תעודת כבוד

לא מוגדר


אולם תצוגה


לא מוגדר

המפעל של הואצ'נג

Mogroside V קיבולת כללית של 50% משיגה 300MT/Y, Huacheng היא יצרנית Mogroside המקצועית הגדולה בעולם